Hotel Neapol Mariánské Lázně

Hotelu Neapol Mariánské Lázně 11 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 12 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 13 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 14 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 15 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 16 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 17 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 18 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 19 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 20 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 21 Hotelu Neapol Mariánské Lázně 22

.Hotel NEAPOL je propojený krytou promenádou / délka cca 32 metrů /s hotelem Hvězda-Skalník, čímž vzniká SPA RESORT - Hvězda–Skalník–Neapol. Klienti mají v NEAPOLI k dispozici celkem 16 dvoulůžkových pokojů kat. KOMFORT a 32 jednolůžkových pokojů kat KOMFORT a 1 Suite. Stravování formou buffetových snídaní a večeří, obědy ve formě menu, je zajištěno ve Hvězdě.


V Hotelu NEAPOL najdete 203 luxusních pokojů, restaurace Franz Josef, Lobby bar, kavárna Skalník, atrium, salon Morgan. Vlastní minerální pramen přímo v hotelu. Vstup do bazénu (největší v Mariánských Lázních) s různými vodními a rehabilitačními atrakcemi, whirlpoolem, 2 sauny, fitness, parní lázní, tepidáriem a relaxačními prostory. Léčení a wellness: minerální koupele, slatinné zábaly, procedury z přírodního CO2, elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, různé druhy masáží, vibrosauna, sigoroll, slide-styler, kosmetika, pedikúra, parafango a jedinečná solná jeskyně.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-neapol@toprague.cz
Adresa: Goethovo náměstí 7/21 Mariánské Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Neapol Mariánské Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Neapol Mariánské Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Méně balíčků ...

TOPlist